.

.

New
Кожа случај За ZTE Grand X3 Z959 покрие Паричникот Флип Случај покрие coque capa телефони торба

Кожа случај За ZTE Grand X3 Z959 покрие Паричникот Флип Случај покрие coque capa телефони торба

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Компатибилен Бренд:
ZTE
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Модел 1:
за ZTE Grand X3 Z959
Свеж

Избор на клиенти