.

.

New
Џинг Ченг Da 3.8 4.5 мм мм секоја 15pcs Безбедност Завртка Возачот Игра Малку Отворен За N64 НСВ SNES Nintendo Касети и Конзола

Џинг Ченг Da 3.8 4.5 мм мм секоја 15pcs Безбедност Завртка Возачот Игра Малку Отворен За N64 НСВ SNES Nintendo Касети и Конзола

DEN 2839.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!
YX-012 15 PCS
YX-013 15 PCS

Детали

Со USB:
NO
is_customized:
YES
Број На Модел На:
YX-012+YX-013
Nintendo Модел:
Nintendo64
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Свеж

Избор на клиенти