.

.

New
Кајгана Kurosaki Ichigo Облека Наметка Грб Јапонски Аниме Cosplay Ноќта На Вештерките Костим

Кајгана Kurosaki Ichigo Облека Наметка Грб Јапонски Аниме Cosplay Ноќта На Вештерките Костим

DEN 1190.00
DEN 1280.16

Стока
Достапно.


Материјал : униформа
Пакет вклучително и : како фотографија
100% Сосема Нов Големина : S/M/L/XL/XXL S Одговара Висина : 154-162cm М Одговара Висина : 162-168cm L Одговара Висина : 168-174cm XL Одговара Висина : 175-180cm XXL Одговара Висина : 180-185cm, Ако не знаете што да изберете големина ,ве молиме контактирајте го нашиот,ние ќе во рок од 24 часа да ти кажам !
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 15-25 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-40days. EMS 10-20days .Fedex ОДНОСНО и DHL 7-10days ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
кајгана
Пол:
Жените
Бренд Име:
LUOGEN
Компоненти:
Панталони,Наметка,Врвот
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kurosaki Ichigo
Материјал:
единствен влакна
Свеж

Избор на клиенти