.

.

New
15PCS/set руската лале млазници сет од не ' рѓосувачки Челик шлаг совети топката цвет млазници торта алатка за украсување совети тесто алатки

15PCS/set руската лале млазници сет од не ' рѓосувачки Челик шлаг совети топката цвет млазници торта алатка за украсување совети

DEN 955.20

Стока
Достапно.


Ако ви треба поголема количина (поевтина цена), ве молиме контактирајте со нас, ние не ФОБ, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен празник. од плаќање, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги пратите на превозот и да даде вашиот одговор ПОБРЗО. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да не информирате рамките 7days од денот на приемот, ние ќе бидеме одговорни и се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот. Ние ќе одговори на вас во прв пат.
Се враќа : Сите добра се проверени и спакувани во добра состојба пред испраќање. Купувачот ќе биде одговорен за сите Даночни или ДДВ под никакви околности, но ние ќе де нашите најдобри на минимум ризикот. Ако имате барања за испорака начин, ве молиме контактирајте со нас однапред.
Уживаат во шопинг!
. Понекогаш време на испорака погодени од виша сила фактор, како што се царината, времето, војна и така натаму, ако не добијат парцели во рамките на 35days.
Повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди и позитивни повратни информации ако уживате во трговскиот Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
8 PCS Големи руски лале млазници вклучуваат :
HBBNO2,HBBNO5,HBBNO6,HBBNO10,HBBNO11,HBBNO12, HBBNO13,HBBNO14
Исто така, вклучуваат 7pcs топката цвет млазници.
HBNO100,HBNO101,HBNO102,HBNO103,HBNO104,HBNO105,HBNO106
Превозот : Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-7days по приемот на плаќање; Испорака начин, бесплатен превозот, ние ќе го избере најдобар начин за вас, брзо брзо, безбедно и лесно да се следат.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Пакет:
Најголемиот дел пакет
Потекло:
Кина
Употреба:
Торта декорација
Количина:
15pcs/set
Функција:
Еко-пријателски, порибено, лесна
Свеж

Избор на клиенти