.

.

New
Collare Реики Срцето Пирсинг Nombril Папокот Синџир Жените Бикини Тело Накит Злато/Сребрена Боја Кристал папокот Прстени DB138

Collare Реики Срцето Пирсинг Nombril Папокот Синџир Жените Бикини Тело Накит Злато/Сребрена Боја Кристал папокот Прстени DB138

DEN 288.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодарам многу!
.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DB138
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Collare
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
функција 1:
жените тело накит
Карактеристика 2:
папокот прстени
Свеж

Избор на клиенти