.

.

New
Бесплатен Превозот Нова мода машки мажите е чисто женски жена цвет brooch корејски лента легура pin Британски правец на лак headwear

Бесплатен Превозот Нова мода машки мажите е чисто женски жена цвет brooch корејски лента легура pin Британски правец на лак headwear

DEN 433.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.
Ако тежина над 2.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Големина маса не е точна.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ви благодариме.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Тип:
Косата Панделки
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти