.

.

New
waase За ЈАМАХА FZ8 Fazer Гол RN25 2010 2011 2012 2013 2014 2015 E-Марк Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани LED Светло

waase За ЈАМАХА FZ8 Fazer Гол RN25 2010 2011 2012 2013 2014 2015 E-Марк Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани LED Светло

DEN 1450.00
DEN 1525.92

Стока
Достапно.

Количина : Едно Парче Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика. Поставување на Возило : Пред Објективот Боја : Јасно, како на сликата прикажани Fitment : За ЈАМАХА FZ8 Fazer 2010-2015 Не : инструкции за инсталација не се вклучени. Светилки,Навртки или Жици Не се Вклучени,ве молиме да користите акции оние. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.

Детали

боја:
Јасно Леќа, Чад Леќа
Бренд Име:
waase
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
Големо Влијание ПВЦ Пластика
Свеж

Избор на клиенти