.

.

New
Рачно Изработени Кинески Свадба Коса Додатоци Бели Црвени Невестата Headdress Булчински Бисер Коса Страна Чешли Со Лозата На Жените Накит

Рачно Изработени Кинески Свадба Коса Додатоци Бели Црвени Невестата Headdress Булчински Бисер Коса Страна Чешли Со Лозата На

DEN 298.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Свадбата на Коса и Чешел,Невестата Коса, Накит, Б ridesmaid Headdress
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Promotion/Свадба Партија
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW815
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Здраво Убавина
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
самовила
Име на производ:
косата страна чешли
боја:
бела црвена
Големина:
за жените
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена
Свеж

Избор на клиенти