.

.

New
38*64cm Креативен Дизајн Microfibre Овошје Печатени Кујна Dishcloth Мека Вода При Перење Подлога Чај Крпа

38*64cm Креативен Дизајн Microfibre Овошје Печатени Кујна Dishcloth Мека Вода При Перење Подлога Чај Крпа

DEN 151.00
DEN 167.52

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Време На Испорака :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Детали

Бренд Име:
Мене и тебе
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Апсорпција:
15s-20
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
TW126
Расположливиот:
No
Тежина:
60g
Тип:
крпа за чистење
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти