.

.

New
CDEFG Копче Separable Црна Бамбус Flute со Транспарентна Линија Музички Инструмент Кинеската Традиционална рачно изработени Woodwind Инструмент

CDEFG Копче Separable Црна Бамбус Flute со Транспарентна Линија Музички Инструмент Кинеската Традиционална рачно изработени Woodwind

DEN 446.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Тон може да се различни кога различни луѓе игра.5
$17
wy-приклучок-крај. Ви благодариме. Поради изработка, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот.
CDEFG Копче Separable Црна Бамбус Flute со Транспарентна Линија Музички Инструменти Кинеската Традиционална рачно изработени Woodwind Инструмент
Опис на производот : Број на Дупки : 10 Дупки на Теренот : C/D/E/F/G Клучни Главен Материјал : Бамбус Боја : Црна Тоа е направен од бамбус. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка при мерење со рака мерење.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$45
$35
$35
$65
$16. Answer : ___________________________ Note : 1. Ви благодариме. Тоа е дотеран во C/D/E/F/G копче и има убава ѕвонење. Пакетот вклучува : 1 x Flute Подарок : 1 x Кинески јазол 1 x Flute Дијафрагмата 1 x-Заштитник 1 x Фланелен боксери Одговараат 1 x Дијафрагмата Лепак Топла Совети : Како стоката во долги транспорт процес неизбежно ќе биде изгребани, но толку долго како на нормална употреба на производот не влијае, ние не прифаќаме било каква причина да се вратат, ве молиме да се разгледа сериозно пред да го купат! Во исто време ние ќе внимателно пред испорака инспекција на секој производ да се обезбеди дека производот не се имате било какви проблеми со квалитетот!Ви благодариме на соработката.Ви благодариме за вашето внимание. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Детали

боја:
C копче, Д клуч, Е клуч, F клуч, G копче
Бренд Име:
MoonLady
Број На Модел На:
Flute-Црна
Тон:
C/D/E/F/G
Име на производ:
CDEFG Копче Separable Црна Бамбус Flute со Транспарентна Линија
Главен Материјал:
бамбус
Flute Боја:
Црна
Производ Дупки:
10 дупки
Бамбус Flute Копче:
C/D/E/F/G копче
Ниво На Вештина:
Одговара за Почетници и Професионални Изведувач
Боја на Линија:
Транспарентна
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Flute Делови:
Две Секции
Свеж

Избор на клиенти