.

.

New
Висок Врвен Квалитет Платно Мажите Чизми Чипка Машки Платно Чевли Глуждот Botas Каубој Мотоцикл Чизми Мажите Воена Пустината Чизми

Висок Врвен Квалитет Платно Мажите Чизми Чипка Машки Платно Чевли Глуждот Botas Каубој Мотоцикл Чизми Мажите Воена Пустината

DEN 1392.00
DEN 1546.08

Стока
Достапно.

Забелешка : Ако вашата нарачка тежина над 2 KG, тогаш ние ќе брод вашата нарачка од со одделни парцели. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Капка шпедиција, трговија на големо и прилагодени сите се прифатливи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се зборува за соработка детали!. Ви благодариме за вашето разбирање. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Вистински фотографии се чевлите без модели, само обесен во закачалка, и тоа е она што ќе добиете. Tide Source има своја фабрика за производство на облека, па таа може да бидете сигурни дека подобар квалитет со релативно ниска цена. За повеќето ставки, ние нудиме бесплатен Превозот (Кина пост воздухопловната или e Pack) За целиот свет.
Ние знаеме дека најважниот дел од нашиот успех е нашите клиенти, па ние секогаш се фокусира на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
Ние сме млада и енергична компанија група. Ако сакате побрзо превозот начин, изразат испорака како што курирската служба DHL и ЕМС се достапни, но тоа не е слободен.
Карактеристики
Боја : (Како слика ја покажува)
Забелешка
1.
како да се измери вашата нога должина :
Септември 1 : да се Подготви чиста хартија Септември
Седум 2 : Ставете ја вашата нога на празна хартија Септември
Септември 3 : Марка крајот на вашиот пета и го врвот на вашиот најдолго пети Септември
Септември 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу
Големина информации
1 : ве Молиме според ногата должина да се избере НИ големина
2 : Изберете НИ големина не велика БРИТАНИЈА големина
3 : НИ големината само за референца,ние ви ја испраќаме е ЕУ големина
или нога должина големина
4 : Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.

Детали

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Платно
Insole Материјал:
Ткаенини
is_handmade:
Yes
Подигнете Тип:
Западен
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Број На Модел На:
0095
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Вратило Материјал:
Платно
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Свеж

Избор на клиенти