.

.

New
Турбо Прирабница за Turbocharge T25 T210 GT30 GT32 двојна издувна-апарат TK-CGQ51H

Турбо Прирабница за Turbocharge T25 T210 GT30 GT32 двојна издувна-апарат TK-CGQ51H

DEN 507.36

Стока
Достапно.


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
TANSKY -Турбо Прирабница за Turbocharge T25 T210 GT30 GT32 двојна издувна-апарат TK-CGQ51 H
Турбо страната T25 T210 GT30 GT32 двојна издувна турбина штекер нерѓосувачки челик mani
Примена : Одговара за Turbocharge T25 T210 GT30 GT32 Комплет Вклучува : 1 PCS страната Точно Ист како Фотографии Професионални Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ** Слика чисто за илустрација само. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

Име На Модел:
TK-CGQ51H
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Објектот Должина:
00cm
Тип На Објект:
Turbo
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
00cm
Бренд Име:
TANSKY
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Година:
сите
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
T25 Турбо Колектор Издувните Прирабница
Примена:
Одговара за Turbocharge T25 T210 GT30 GT32
боја:
сребрена боја
Под Тип:
меѓу Турбо Издувните Надолу Цевка и Турбо Колектор
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Заменете:
T25 Турбо Полнач Прирабница
турбо прирабница:
T25 T210 GT30 GT32 Turbocharge
GT30 Турбополнач Адаптер за Страната:
Yes
T25 двојна издувна турбина штекер Прирабница:
Yes
Application2:
за nissan
Свеж

Избор на клиенти