.

.

New
Cewaal Кристал Пластични Јасен Случај Школка Заштитна Хард Корица Анти Нула за GBA СП Само Бела транспарентна

Cewaal Кристал Пластични Јасен Случај Школка Заштитна Хард Корица Анти Нула за GBA СП Само Бела транспарентна

DEN 93.00
DEN 108.00

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, AFFER И купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
- Мала тежина и издржливи. 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети ( исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
- Им помага на заштита на вашата Игра За Момче од гребење и оштетување. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака
1.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН WARRTNTY.
Пакување листа :
1 x Јасно Заштитна Маска
1. Сликите можат да се фрлаат отпадоци различни од реалните на објектот и се за вашиот референца само.
Тежок случај за за Однапред СП САМО !!! НЕ се погодни ЗА редовни Однапред модели. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со shpping следење на број, специфична причина за враќање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детали

Со USB:
no
is_customized:
no
Број На Модел На:
Јасно Заштитна Маска За GBA СП
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
Cewaal
Свеж

Избор на клиенти