.

.

New
100pcs 2.5 mm до 3.5 мм Конверзија Слушалки Адаптер Talkback Пак Кабел за xbox360 Xbox 360

100pcs 2.5 mm до 3.5 мм Конверзија Слушалки Адаптер Talkback Пак Кабел за xbox360 Xbox 360

DEN 7563.00
DEN 7960.80

Стока
Достапно.

Ние брод на цел превозот адреса САМО.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување.

Детали

Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Бренд Име:
xunbeifang
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
GMI040
Свеж

Избор на клиенти