.

.

New
HIBRIDE Брилијантен Уникатен Дизајн Кристал Камен Жените И Девојка Tiaras Круна Headband Коса Додатоци За Партија Подароци C-47

HIBRIDE Брилијантен Уникатен Дизајн Кристал Камен Жените И Девојка Tiaras Круна Headband Коса Додатоци За Партија Подароци C-47

DEN 1613.00
DEN 2150.88

Стока
Достапно.


HIBRIDE Брилијантен Уникатен Дизајн Кристал Камен Жените И Девојка Tiaras Круна Headband Коса Додатоци За Партија Подароци C-47
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените CZ Круна/Коса Додатоци
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато боја/родиум позлатен
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
C-47
Бренд Име:
HIBRIDE
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
Метал:
Бакар
Материјали:
ааа кубни циркони
Тип На Објект:
круна коса додатоци
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Свеж

Избор на клиенти