.

.

New
Јапонски Отпорни На Топлина Стакло Teapot Drinkware Кунг Фу Кафе И Зелен Чај Цедилка Чај Infuser Nespresso Литургија Чај Додатоци

Јапонски Отпорни На Топлина Стакло Teapot Drinkware Кунг Фу Кафе И Зелен Чај Цедилка Чај Infuser Nespresso Литургија Чај Додатоци

DEN 830.00
DEN 1185.60

Стока
Достапно.


· Пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние препорачуваме да ни се јавите со вашиот проблем, или загриженост. Значи ние сме професионални за производство на линија и работи кои се прават убав квалитет во кратко време. Како искрен фабрика никогаш не сме дупката нашите клиенти. И ние имаме посебни тимска работа за по продажбата на услугата.
· Ако цел во голема количина, и, исто така, треба брод преку страна на морето. Европски и Американски Држави ние ги користиме на курирската служба DHL или FEDEX.
> Исплата
· Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. По продажба на услуги > политика за Наплата · Ако најдете demage, ве молиме контактирајте ме во рок од 2 дена откако ќе прими предмети.
· Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена.Други Земји, ние ќе се користи DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX
· Ако ви треба Побрзо брзина, можете да изберете ПРОЗОРЦИ/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало, ве молиме контактирајте со нас.
· Обично ние го замени demage предмети со вашата следна цел,како превозот цената е премногу висока од Кина да се во странство.
· Ние поддршка Бесплатен превозот преку express до Сингапур , Малезија и Тајланд. > Превозот
· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.

Детали

Капацитет:
300ml
Drinkware Тип:
Стакло
Стакло Тип:
Транспарентна
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Количина:
1
Број На Модел На:
SQ012
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло
Насловна & Градина:
Кафе & Чај Додатоци
Материјал:
Топлина-отпор стакло
Стил:
Јапонски отпорни на топлина стакло
боја:
Транспарентна
useage:
Направете Чај или Кафе
Функција:
Божиќ Ноќ На Вештерките Подарок Чаша
Обликот:
Круг
превозот:
Бесплатен превозот
висок капацитет:
280ML
кригла:
Чај Strainers
Свеж

Избор на клиенти