.

.

New
2017 Високо Еластична Компресија Спорт Облека Јога Одговараат За Жените Џогирање Sportwear Ракави Жените Tracksuits Спортски Одговара

2017 Високо Еластична Компресија Спорт Облека Јога Одговараат За Жените Џогирање Sportwear Ракави Жените Tracksuits Спортски

DEN 691.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ако сте руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите полно име и детали адреса за да се избегне не добивањето на пратката. Висока еластичност, тесни околу вашето тело,мека и удобна, да се подобри ефикасноста на мускулите, да ги задржи безбедно вашите мускули. Како спорт култура пионер и засилувач ,искрено се надеваме да го споделите w о сите луѓе.1 начин добиете најдобра цена : Кликнете на сликата подолу,се повеќе попуст од забава. пот ќе биде absorted во ткаенини, а потоа ќе tansfer пот за време на својата се движат, нема да се чувствуваат влажни и тесна врска тело, уште comfortale, ткаенина е со дише функција, многу повеќе природни, погодни за вашите потреби.Како да се addtional попуст ? Бр. Ве молиме не го достави спор и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек без контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите за вас. Ние строго devolop и дизајн секој производ,Со цел да се даде посебен шопинг искуство.
Добар ден и среќен шопинг тука!! Јога Пан Купувачот Известување : 1.
Брендови само borned за спорт,нашиот производ е само за оние пријатели како и нашите роднини, кои во потрага за убавина и здравје засекогаш. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена, ако ви се веледрогерија, или пад на превозот продавачот, ве молиме ги споделите со нас вашиот бизнис тип кога ќе го поставите цел. Пот-wicking, брз-сува техника во ткаенина. Ние сме искусни производител со добра репутација! Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не се прими пратката во рок од 60 дена, ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврст,Крпеница,Печатење
Функција:
Компресирани,Брз Сува,Дише
Бренд Име:
yuerlian
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
жените tracksuits Локација:
Кина
јога врвот:
Јога Групи
спортски тренерки ткаенина:
полиестер/spandex
јога одговараат големина:
S M L XL
јога наместите Бојата:
бела/зелена/црна/gren/розова/red/каки/портокал
спортски одговараат на апликацијата:
Работи / Јога / било кој спорт
спортски поставува ткаенина функција:
дише/ брзо сува/ мека
јога поставува производ време:
2017
Тренерки жените Точка БР.:
002127
жените јога поставува дизајн стил:
активни хулахопки
Свеж

Избор на клиенти