.

.

New
Каки,црна,армијата зелената боја не се лизга спортски ракавици кампување пешачење качување патување анти-триење отворено спортски ракавици

Каки,црна,армијата зелената боја не се лизга спортски ракавици кампување пешачење качување патување анти-триење отворено спортски

DEN 744.00
DEN 918.24

Стока
Достапно.

Опис На Производот
Бренд Џунглата Цар Големина M L XL Тежина 0.13 kg Каки Боја,црна,војска зелена Превозот време 3-7days,голема количина 7-25 дена Материјал Супер влакна+Отоманската ткаенина Услуга ODM или ОЕМ;Мало или големо
Пакување & Испорака
Нашите Услуги
1.Купување акции или прилагодено се сите добредојдени.
2.Се обезбеди квалитет и да им помогне на корисниците да ги реши сите проблеми.
3.Добредојдовте да ја посетите во Yiwu.

Детали

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
ЏУНГЛА КРАЛОТ
Број На Модел На:
B8
Материјал:
Супер влакна+Отоманската ткаенина
боја:
Каки,Црна,Војска Зелена
Големина:
M L XL
Материјал:
Супер влакна+Отоманската ткаенина
Функција:
Целосна Прст
Тип:
Мажи & Жени
Свеж

Избор на клиенти