.

.

New
10pcs 2.5 mm до 3.5 мм Слушалки Конвертор Микрофон приклучок за Слушалки Адаптер за Xbox 360

10pcs 2.5 mm до 3.5 мм Слушалки Конвертор Микрофон приклучок за Слушалки Адаптер за Xbox 360

DEN 777.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации.

Детали

MicroSoft Модел:
Xbox360
Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Број На Модел На:
GMI04100
Бренд Име:
xunbeifang
Свеж

Избор на клиенти