.

.

New
EGF Навлажнувачки Капсула 10/30/50/100 компјутери - Подобрување на рака релаксација, влага, навлажнувачки, влажна, белење.

EGF Навлажнувачки Капсула 10/30/50/100 компјутери - Подобрување на рака релаксација, влага, навлажнувачки, влажна, белење.

DEN 736.00
DEN 1338.72

Стока
Достапно.

Со неа дланки завиткани околу нејзиниот образ нежно повлечете нагоре.
Бренд : Растенијата Подарок Потекло : КИНА Карактеристики :
EGF Навлажнувачки Капсула Карактеристики :
Се применува за избор на кожата : сува, сјајна, темно жолта кожа, од кожата, сува barbs, навлажнувачки, мазна и не се исуши.
Повеќе Информации За Производот Informatio
Кинески Опис Слики за референца, Било какви прашања ве Молиме слободно контактирајте со нас . Ние го продаде производот е козметички одделение, само за надворешна употреба, не може да се јаде.
За Плаќање
1.
03 : Код вода компактен : така што преглед на подобро компактен, анти-стареењето, од внатре кон надвор преку убав сјај. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сликите прикажани се за вашиот референца само. Кожата чувствителен, ве молиме имајте во предвид. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Wlecome се придружите на нашата ВИП група во FACEBOOK и VK.
Зошто Да Се Избере ? Растенијата Подарок На Природата & Висок Квалитет Тајна. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ако ви треба други express методи, ве молиме контактирајте со персонал за услуги на корисниците на интернет. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа.
Ние сме многу возбудени за да биде во состојба да се поврзете со клиенти од целиот свет и направи нашата линија на неверојатна здравје и убавина производи достапни за нив, секаде каде што тие живеат. Сите информации и прашање можеме да го споделиме во групата, исто така, на специјални понуди. EGF Навлажнувачки Капсула
За Производот
[ Карактеристики] :
Трајна употреба, ефектот е подобар. Ако имате било какви други прашања во врска со плаќањето, ве молиме кликнете на оваа официјална помош линк :
За Превозот
Distri bution & Испорака
За нега на кожата сите производи се слободни-шопинг, ние се постави во Естонија / Vietnam / Шведска Пост Воздух Mail express.

Детали

НЕТО-WT.:
10PCS, 30PCS, 50PCS, 100PCS
Бренд Име:
Растенијата Подарок
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
Лосион
Функција:
Третман На Акни
Број На Модел На:
EGF Навлажнувачки Капсула
Состојка:
EGF Навлажнувачки Капсула
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип На Објект:
Лицето Серум
акни акни козметика на efficacies:
анти чувствителни
козметика на efficacies:
/, firming lift
козметика efficacies:
пукната, лузна / до индија, анти-навремено, антибиотик анти-воспалителни
смири козметика на efficacies:
отстранување на акни акни акни /
Козметика спецификација:
нормална големина
козметика функција:
степени свежа, лесна степени
comfortableness козметика функција:
користете ефект
Свеж

Избор на клиенти