.

.

New
10pcs 2.5 mm до 3.5 мм Конверзија Слушалки Адаптер Talkback Пак Кабел за xbox360 Xbox 360

10pcs 2.5 mm до 3.5 мм Конверзија Слушалки Адаптер Talkback Пак Кабел за xbox360 Xbox 360

DEN 1230.00
DEN 1295.04

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.5 мм аудио џек приклучок за слушалки адаптер кабел се поврзува на слушалки на X-b-о-x-3-6-0 контролор за X-b-о-x разговор во Живо работи токму на ист како оригиналот Talkback кабел Со исклучување на прекинувачот Со контрола на јачина на звук Компатибилен со X-b-о-x-3-6-0 жичен слушалки Не се компатибилни со X-b-о-x-3-6-0 безжичните слушалки Трети лица производ во Боја : сива црна Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
10pcs x кабел
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Детали

Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Бренд Име:
xunbeifang
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
GMI040
Свеж

Избор на клиенти