.

.

New
Adsmoney Деца Бадминтон кошула Џерси кратки ракави Полиестер облека Шорцеви Големите Деца Тениски Маици дише спортски

Adsmoney Деца Бадминтон кошула Џерси кратки ракави Полиестер облека Шорцеви Големите Деца Тениски Маици дише спортски

DEN 494.00
DEN 650.40

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме обрнете внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 2-3cm(1cm=0.39 инчен).
2. Оваа облека големина на информации е само за референца.Контактирајте со нас, ако имате било какви прашања пред да се нареди.Оваа облека е големина се помали од обично,ве Молиме проверете ја оваа продавница е големината информации!!
3. Ве молиме проверете ги вашите пакет од вашиот локален поштата ако сè уште не прими, ако не, контактирајте со нас.
Овој Производ е поддршка за обичај,Ако сакате да Обичај,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде сопствен цена и дизајн цртање! Големина на табелата :
Детали Покажуваат :
Топло прашува :
1. Ние ќе брод на предмети во врска со 3-7 дена по плаќањето е завршено.· Ние ќе ви испратиме пакет од страна на Али изразат стандард превозот слободни.( Некои земји не бесплатен превозот).
2.Ние исто така, обезбеди експрес сервис (EMS), ќе мора да го плати превозот цена.
3. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XS, XXL, 3XL
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
adsmoney
Применливи пол:
Деца , Девојка , Момче
Големина:
Men
Is_customized:
Yes,Please contact us
Се вклопува:
Се вклопува во се помал од вообичаеното,ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Кратко Sleeve
Спорт Тип:
Бадминтон,Тенис,Пинг Понг,Одбојка,Отворено Спорт
Карактеристики:
Анти-Pilling,Анти-Навремено,Анти-смалуваат,Дише,Брз Сува
Модел:
3870-В
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Свеж

Избор на клиенти