.

.

New
Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За BMW F30 F35 3 Серија 2012-2017 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет на Сосема Нов Мека Кожа

Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За BMW F30 F35 3 Серија 2012-2017 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет на Сосема Нов Мека

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок.Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
За гаранција 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме имајте во предвид; При купувањето, ве молиме наведете го Вашиот автомобил модели и Година , Боја : ( Црна , Кафеава , Сива .Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме !
4.( Освен некои земји и APO/FPO ) . Ние ќе целосна наплата!
Црна
Браун
Сива
Беж
Црна, Црвена
За Царинска
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Црна, Црвена ) ви благодариме! Како што се : BMW 528i 2017 Боја: Црна
2. или, можете да изберете да имате замена. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Услуга Транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Во светот превозот.
ПАКУВАЊЕ : 1 BUC . Ние не се поправи или замени ЕМС со истечен рок на гаранција.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.

Детали

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LVZHIQI
Материјал:
Висок Квалитет На Сосема Нов Мека Кожа Душеци
Багажникот Душеци Боја:
Црна , Кафеава , Сива . Беж . Црна, Црвена
Големина:
Through The Mould Produce. Size 100% Fit Installation
Производот Количина:
1 buc
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Свеж

Избор на клиенти