.

.

New
Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За Ford Kuga Избега 2017 2018 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа

Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За Ford Kuga Избега 2017 2018 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние не се поправи или замени ЕМС со истечен рок на гаранција. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Услуга Транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе целосна наплата
За Царинска
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.( Освен некои земји и APO/FPO ) . Следниве марки на автомобили(разни модели и година на возилото) имаме производи за преработка и продажба.Спречување На Горење
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно. или, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Лесно да се одговори на оригиналната форма по виткање
8 . Лесно да се одговори на оригиналната форма по виткање
3. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод !
Враќање&наплата 1. Заштита на животната средина на кожа материјали.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Вода доказ и лесен за чистење. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS,DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ве молиме имајте во предвид; При купувањето, ве молиме наведете го Вашиот автомобил модели и Година , Боја : ( Вино Црвено / Беж / Црна / Кафе / Кафеави / Црни Црвено ) ви благодариме! Како што се : BMW 528i 2017 Боја: Беж
2.

Детали

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LVZHIQI
Материјал:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Везови Кожа Душеци
боја:
Беж / Brown / Кафе / Црна / Вино црвена / Црна, црвена
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap Fit For Your Car Installation.
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Свеж

Избор на клиенти