.

.

New
Маринада Инјектор Вкус Шприц за Готвење на Месо од Живина Турција Пилешко BBQ Алатка Печено Игла Партија Готвење Syinge Додатоци

Маринада Инјектор Вкус Шприц за Готвење на Месо од Живина Турција Пилешко BBQ Алатка Печено Игла Партија Готвење Syinge Додатоци

DEN 120.00
DEN 214.08

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Божиќ во партијата, скара вкус, добар помошник за вбризгување на сос за скара. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Совршен и вкус на говедско месо и турција. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Опис :
Количина : 1pc
Боја : Црвена/Црна(Испратени од страна на случаен избор)
Материјал : ПП & Нерѓосувачки челик
Големина : 22cm x 7cm / 8. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Време На Испорака :
1.

Детали

боја:
Црвена
Тип:
Алатки
По завршувањето:
Не Обложена
Комплет Број:
2
Број На Модел На:
Маринада Инјектор Вкус Шприц за Готвење СКАРА Алатка
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SANGEMAMA
Функција:
Отпорност На Топлина
За Бројот:
5
Алатка Тип:
Сос Инјектор
Тип:
СКАРА Алатка
Материјал:
PP & Нерѓосувачки челик
Додаток Тип:
Печење Игла
тип 1:
скара алатки
тип 2:
кујнски алатки
тип 3:
Готвење Syinge Додатоци
Модел:
99195
Свеж

Избор на клиенти