.

.

New
POWERTI 10pcs/пакет 0.66 mm Бадминтон Рекети String Салата Трајни Бадминтон Обука 10m Еден Рекет Добар Квалитет String

POWERTI 10pcs/пакет 0.66 mm Бадминтон Рекети String Салата Трајни Бадминтон Обука 10m Еден Рекет Добар Квалитет String

DEN 1289.00
DEN 1840.80

Стока
Достапно.


【 Бренд】 POWERTI 【Модел】TB99 【Дијаметар】 0.66 MM 【Спецификација】 10 метри (за еден рекет) Направена од ултра-фини 0.66 мм дијаметар, висока-квалитет на мулти-филамент крстот плетенка, повеќе еластична. На оваа линија се користи "ПОТОПУВАЊЕ ПРОЦЕС" технологија за да се добијат дополнителни предности! Обезбеди дополнителна контрола и вата чувствуваат. Дизајниран за бадминтон во извршување на подобро се чувствуваат и контрола на спортистите дизајн! 【Производ податоци параметри】 Одбивање Моќност : 9 со Притискање на Звук : 10 Тензија Живот : 9 Контрола и се Чувствуваат : 10 Издржливост : 9 Мерач : 0.66 мм Должина : 10m Користење на Потопување Процес технологија, специјален најлон крстот плетенка, силна јадро во основната низа. Се препорачува професионално или аматерски удар фунти 24lbs-30lbs,максимална провира килограми : 32lbs Погодок на ѕвонење е многу јасни, високо се враќа и одлична способност за сеопфатна издржливост пердув string Купи 2 или многу повеќе, да добијат поевтина трговија на големо цена

Детали

Бренд Име:
POWERTI
Тип:
string
боја:
портокалова, жолта флуоресцентна
бадминтон рекет string:
бадминтон string
Колет:
доаѓаат со индивидуални пакет
Материјал:
Најлон
guage:
0.66 mm бадминтон string
Должина:
10m бадминтон string
одговараат за:
Бадминтон Обука почетник
квалитет:
10pcs/пакет
Функција:
издржливи,висока Еластичност
Свеж

Избор на клиенти