.

.

New
Авто Багажникот Душеци Товар Лагер За Mazda 6 2007- Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа

Авто Багажникот Душеци Товар Лагер За Mazda 6 2007- Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Материјал : Носат-отпорни, Кожа+XPE најдобра водоотпорен функција
Спречување На Горење
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Лесен за чистење на канализација
Лесно да се одговори на оригиналната форма по виткање
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина На : 1 Автомобил 1 Големина .
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет . Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.
НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ :
1. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. ( Освен некои земји и APO/FPO ) . Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.

Детали

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LVZHIQI
Материјал:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Везови+Носат-отпорни Кожа
боја:
Беж / Brown / Кафе / Црна / Вино црвена / Црна, црвена / Виолетова
Големина:
Through The Mould Produce , Size and Gap Fit
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Свеж

Избор на клиенти