.

.

New
Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За Audi Q3 2012-2018 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа

Авто Товар Лагер Багажникот Душеци За Audi Q3 2012-2018 Автомобил Подигање Мат Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Услуга Транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе целосна наплата
За Царинска
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ние сме професионални за производство фабрика!
Многу едноставен прирачник за инсталација ! ! ! ! !
Слики за други модели инсталација ефект, ве молиме остатокот увери купување! Ние гарантираме дека нашиот производ е погоден за вашиот автомобил за да го инсталирате и совршен ефект! Ако производот не е погоден за инсталација. Ве молиме имајте во предвид; При купувањето, ве молиме наведете го Вашиот автомобил модели и Година , Боја : ( Вино Црвено / Беж / Црна / Кафе / Кафеави / Црни Црвено ) ви благодариме! Како што се : BMW 528i 2017 Боја: Беж
2.
За гаранција 1.
Производ Тежина : Околу 1,5 КГ . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Место на Потекло : Гуангжу,Кина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. или, можете да изберете да имате замена.Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме !
4.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Заштита на животната средина на кожа материјали. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS,DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
7 .Спречување На Горење
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.

Детали

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LVZHIQI
Материјал:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Везови Кожа Душеци
боја:
Беж / Brown / Кафе / Црна / Вино црвена / Црна, црвена
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap Fit For Your Car Installation.
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Свеж

Избор на клиенти