.

.

New
10pcs TAAN TW750S тенис overgrips,леплива се чувствуваат тенис костец,Polka Точка бадминтон над костец,сквош рекет костец бела

10pcs TAAN TW750S тенис overgrips,леплива се чувствуваат тенис костец,Polka Точка бадминтон над костец,сквош рекет костец бела

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Можеби ЌЕ сакате производи подолу :
Боја : Бела боја само
Бренд : TAAN
Квалитет : А+
Големина : 1100 MM*27 MM*0.75 ММ
Фотографии покажуваат подолу :

Детали

Бренд Име:
TAAN
Тип:
overgrip
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти