.

.

New
Моторот Искра Plug Линија Жица Сепаратор Divider Стегач за Полнење За 8мм 9mm 10мм Мотори Компоненти-Y11

Моторот Искра Plug Линија Жица Сепаратор Divider Стегач за Полнење За 8мм 9mm 10мм Мотори Компоненти-Y11

DEN 155.00
DEN 184.80

Стока
Достапно.

Моторот Искра Plug Линија Жица Сепаратор Divider Стегач за Полнење За 8мм 9mm 10мм Мотори Компоненти
Карактеристики : Направен од алуминиум искористени да се поправи и да се организираат жици за автомобили, Погоден за проводници со 8-10мм дијаметар Вклучувајќи Ален копче за лесно и брзо Карактеристики : Материјал : Алуминиум Боја : Црна/Црвена/Сина Големина : 7cmx1.5cmx1.3cm(Долго) 3.3cmx1.5cmx1.3cm(Краток) Дупка Големина : 0.9cmx1cm Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Настава не е вклучен Пакет Содржина :  1 x Долга Жица Одвоите 2 x Краток Жица Сепаратор 1 X Ален Копче

Детали

Зафатнина:
Други
Објектот Висина:
1.3cm
Објектот Должина:
7cm
Име На Модел:
Моторот Искра Plug Линија Жица Сепаратор Divider Менгеме 1A20688-Б.К.
Година:
2017
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Тежина:
76g
Специјални Функции:
поправи и организирање на жици на автомобили
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Нема. на Цилиндри:
Други
Тип На Објект:
Моторот Искра Plug Линија Жица Сепаратор 1A20688-Б.К.
Свеж

Избор на клиенти