.

.

New
Мотоцикл спортските седишта 2017 XL883 СЕДИШТЕ + патникот штипки за харли спортските 883 16-17 модели

Мотоцикл спортските седишта 2017 XL883 СЕДИШТЕ + патникот штипки за харли спортските 883 16-17 модели

DEN 7491.00
DEN 7884.96

Стока
Достапно.

Опис: Состојба : 100% Сосема Нов Капак и шевови на овој Патник Pillion ја надополнува самостојна седиште Седиште Материјал : Кожа + Метал Седиште големина : Како на сликата прикажани Fitment: се Вклопува во 2016-2017 XL883 N модели со Оригинална Опрема самостојна седиште или Супер Достигне Самостојна Седиште Модели не се опремени со патнички штипки бара посебна купување на Патнички Footpeg Комплет P/N 50500270. Пакетот Вклучува : 1 го Поставите Седиштето + 1 пар патникот footpegs ве Молиме проверете ја големината дали се вклопува со вашиот мотор кога ќе се стави ред.Ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
KITTYLACK
Име На Модел:
Мотоцикл спортските седишта 2016 2017 XL883 СЕДИШТЕ + патникот штипки за ха
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
0inch
Одговара:
Мотоцикл спортските седишта 2016 2017 XL883 СЕДИШТЕ + патникот штипки за ха
Свеж

Избор на клиенти