.

.

New
Никел Позлата Приклучок Аудио Видео Кабел AV Кабел за СЕГА Сатурн РКА Кабелот за СП

Никел Позлата Приклучок Аудио Видео Кабел AV Кабел за СЕГА Сатурн РКА Кабелот за СП

DEN 118.00
DEN 129.60

Стока
Достапно.

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена .[Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи за изглед на мобилен телефон линија одбор поради различни изглед на коло калапи изработени од разни производители можат да бидат малку различни, не влијае на користењето.

Детали

Со USB:
NO
Бренд Име:
YuXi
is_customized:
YES
Број На Модел На:
Аудио Видео Кабел
Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Сега Модел:
Сатурн
Свеж

Избор на клиенти