.

.

New
12v Hs1 h4 Led Мотоцикл Мопед Скутер Сијалица 6500k h4 Xenon Мотор Led Светло Скутер Мото Додатоци За Харли

12v Hs1 h4 Led Мотоцикл Мопед Скутер Сијалица 6500k h4 Xenon Мотор Led Светло Скутер Мото Додатоци За Харли

DEN 486.00
DEN 674.40

Стока
Достапно.

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!
. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со гаранција. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Напон:
12V
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
FISHBERG
Lumens:
Други
h4 предводена од мотоцикл:
скутер сијалица
led h4 мотоцикл:
hs1 led
светлината скутер:
мопед светилки
скутер светлина:
мотор led h4
мотоцикл h4 led:
h4 led светлата мотоцикл
led hs1:
led светло скутер
h4 xenon мотоцикл:
h4 xenon мотоцикл
hs1 led сијалица:
hs1 led сијалица
мотоцикл h4 лер висока ниска:
h4 мотор led светла
светлината led мотоцикл h4:
hs1 сијалица h4 led
Свеж

Избор на клиенти