.

.

New
Висок квалитет Симпатична Зајакот Стакло Чаши Преносни Чаши Креативни Мини Рака Првенство Креативни Кригла Пиво Чаши Чај Транспарентен Drinkware

Висок квалитет Симпатична Зајакот Стакло Чаши Преносни Чаши Креативни Мини Рака Првенство Креативни Кригла Пиво Чаши Чај Транспарентен

DEN 271.00
DEN 319.20

Стока
Достапно.


Симпатична Зајакот Стакло Чаши Преносни Чаши Креативни Мини Рака Првенство
Ние не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбере
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Тип : Чаша
Функција : Порибено,Еко-Пријателски
Материјал : стакло
Големина : 14.5*7cm
W осум : 252g
Пакет Содржина : 1* Првенство

Детали

Бренд Име:
ZMHEGW
Број На Модел На:
првенство
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ОД FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Количина:
1
Обликот:
Круг
Drinkware Тип:
Стакло
Стакло Тип:
првенство
Свеж

Избор на клиенти