.

.

New
Германија STABILO 9883 автоматско молив specil за испит одделение 2.0 mm 2B подарок кутија сет

Германија STABILO 9883 автоматско молив specil за испит одделение 2.0 mm 2B подарок кутија сет

DEN 662.00
DEN 946.56

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување (освен за штетата предизвикана од човечки фактори ).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Пакување:
Сет
Број На Модел На:
9883
Тип:
посебни
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
2B
Тип:
Посебен молив
Тело Материјал:
Други
Nibs:
2.0 mm
Свеж

Избор на клиенти