.

.

New
2 парчиња! Личност цинк легура срце, црвено вино шише затка вино вакуум чување и складирање бар материјали Свадба Корист Подароци

2 парчиња! Личност цинк легура срце, црвено вино шише затка вино вакуум чување и складирање бар материјали Свадба Корист Подароци

DEN 405.60

Стока
Достапно.


2 парчиња! Личност цинк легура срце облик на шише црвено вино затка вино вакуум чување и складирање вино, плута за бар материјали
Карактеристики :
Едноставен и лесен за употреба и чистење
Ова вино шише затка е и убави и функционални.
Единствена срце облик направи повеќе прекрасна и шармантна.
Тоа може да внесете празно шише вино, да може ефективно да го спаси вино квалитет.
Тоа може да се користи како декоративни стопери за многу видови на шишиња, како и маслиново масло или оцет итн.
Употреба : на шише може да се полнети во шишиња може да биде, генерално 15-20mm шише вино се применува!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Предмет Тип : Шише Затка
Материјал : Цинк Легура
Боја : Сребрена
Модел : Срце облик
Пакет Се Вклучени :
1 x Шише Вино Затка
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Детали

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Количина:
1
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
miao-1007
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
затка
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
вино corks практична
Тип-02:
вино, плута
Тип:
Лентата За Алатки
Лентата За Алатки Тип:
Вино Pourers,бар додатоци
Производ Видови:
вино додатоци
Име:
вино pourer со затка
Име на производ:
шише затка
е - прилагодена:
Yes
Функција:
Лесно користење и моден дизајн
Употреба:
Вино зачувани
Свеж

Избор на клиенти