.

.

New
Трговија на големо и мало 50pc 8pin Цевка Retainer sockets Вентил Менгеме KT88 6L6 EL34 Гитара Цевка Засилувач бесплатен превозот

Трговија на големо и мало 50pc 8pin Цевка Retainer sockets Вентил Менгеме KT88 6L6 EL34 Гитара Цевка Засилувач бесплатен превозот

DEN 998.00
DEN 1610.40

Стока
Достапно.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.01
Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 пати
Пакетот вклучува :
1x 50pc 8pin Цевка Retainer sockets Вентил Менгеме KT88 6 L6 EL34 Гитара Цевка Засилувач
Ние стоиме зад секој производот што го продава. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Состојба : Нова
Количина : 50 парчиња
За 8pins цевка : KT88 EL34.

Детали

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
50xR-8-3
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти