.

.

New
Морнар Месечината Кристал Hino Rei Училиште Униформа Морнар Одговараат Блузи Фустан, Облека, Аниме Cosplay Носии

Морнар Месечината Кристал Hino Rei Училиште Униформа Морнар Одговараат Блузи Фустан, Облека, Аниме Cosplay Носии

DEN 3124.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.


Пакет Вклучувајќи : Блузи+Здолниште+Лак Вратоврска+Чорапи
Костими Големина На Табелата :
6 XS : Height=110-130cm Биста=55-64cm Половината=50-56cm Хип=60-72cm
3 XS : Height=130-150cm Биста=65-74cm Половината=57-62cm Хип=73-83cm
XS : Height=158-162cm Биста=87-89cm Половината=75-77cm Хип=88-90cm
S : Height=163-167cm Биста=90-92cm Половината=78-80см Хип=91-93cm
М : Height=168-172cm Биста=93-95cm Половината=81-83cm Хип=94-96cm
L : Height=173-177cm Биста=96-98cm Половината=84-86cm Хип=97-99cm
XL : Height=178-182cm Биста=99-101cm Половината=87-89cm Хип=100-102cm
XXL : Height=183-187cm Биста=102-104cm Половината=90-92cm Хип=103-105cm
3 XL : Height=188-192cm Биста=105-107cm Половината=93-95cm Хип=106-108cm
4 XL : Height=175cm Биста=107-112cm Половината=88-93cm Хип=112-118cm
5 XL : Height=180cm Биста=113-116cm Половината=94-98cm Хип=119-123cm
6 XL : Height=185cm Биста=117-119cm Половината=99-112cm Хип=124-132cm
shipping Policy
Ние Брод на Светот
Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Услуги на клиентите : Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку трговија јасли секое време, ние ќе среќен да им помогне на вас како е можно поскоро. Целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот се врати стоката. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress. Да се охрабруваат да го прочитате преглед пред поставување на својата цел.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, One Size, 5XL, 6XL, 3XS, 6T
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
cc-794
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Hino Rei
Материјал:
Единствен крпа+Памук мешавина
Свеж

Избор на клиенти