.

.

New
Марко raffine Ликовна Уметност, Професионални Мрсна Боја Моливи 48 Бои, Lapis Де Кор Обоени Молив за Уметност Резерви, Калај Кутија

Марко raffine Ликовна Уметност, Професионални Мрсна Боја Моливи 48 Бои, Lapis Де Кор Обоени Молив за Уметност Резерви, Калај

DEN 830.00
DEN 1693.92

Стока
Достапно.


Марко raffine Ликовна Уметност, Професионални Мрсна Боја Моливи 48 Бои, Lapis Де Кор Обоени Молив за Уметност Резерви, Калај Кутија
Спецификации : Молив во боја : 24/36/48 бои Димензии : Должина и 17,5 см. Тежина : 8g/1pcs. Употреба : Обоени Молив / Подарок.

Детали

Доведе Боја:
Обоени
Број На Модел На:
МАРКО 3200-TN
Доведе Цврстина:
B
Бренд Име:
Марко
Растворливи Или Не:
Pastille
Должина:
17.5cm
Тип:
Мрсна Боја Молив
Тело Материјал:
Природно Дрво
Квантитет На Пакет:
24/36/48Colors/set
Скица На Цртеж Моливи:
Канцеларија Училиште Молив Материјали
Висок квалитет:
Подарок За Деца Пријатели
погоден предмет:
Студентите, Децата, Божиќ подароци
Материјал Escolar:
уметност резерви:
боење моливи
МАРКО Polychromos:
Шарени Не-toix Висок Квалитет
Свеж

Избор на клиенти