.

.

New
110cc 125cc 140cc Пролет Тркала Ролери Синџир Tensioner Прилагодувач Јама Нечистотија Велосипед АТВ

110cc 125cc 140cc Пролет Тркала Ролери Синџир Tensioner Прилагодувач Јама Нечистотија Велосипед АТВ

DEN 154.00
DEN 194.40

Стока
Достапно.

Лесно да се носат, да се користи во речиси апликации со синџири траен работен век Тоа е потребно за сите сериозни велосипедисти. Го штити замав рака & помага водич синџир правилно. Тоа обезбедува соодветна синџир тензија и усогласување. Тоа го спречува синџир derailment, вишокот на носење на затегнувачки и продолжување на синџирот е животот Ако немате соодветна синџир напнатост, синџирот ќе се изгубат или да се прекине. На крајот, тоа ќе ја оштети страна маска и stator плоча Полиуретан ролери за подолг носат живот Пролет е вклучена Fitment : За употреба со сите синџир димензии Должина : 90mm Mouting Дупка со Дијаметар : 15mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Јама Нечистотија Пролет Тркала Ролери Синџир 1x Прилагодувач

Детали

Бренд Име:
QILEJVS
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
Јама Нечистотија Пролет Тркала Ролери Синџир
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
9cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
1.3inch
Објектот Тежина:
110g
Објектот Дијаметар:
1.5inch
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
Други
Свеж

Избор на клиенти