.

.

New
LUOTEEMI Булчински Сребрен Тон Јасно Кубни Циркони Кристал Diamante Тиара За Жените Принцеза Деверуша Headband Коса Додатоци

LUOTEEMI Булчински Сребрен Тон Јасно Кубни Циркони Кристал Diamante Тиара За Жените Принцеза Деверуша Headband Коса Додатоци

DEN 756.00
DEN 1218.72

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Симпатична/Романтичен
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
F-2017071729-18C18
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
120mm*27mm
Тежина:
41g
Свеж

Избор на клиенти