.

.

New
година Нови Мажите Лов Дебели Ракавици руно зима машки топ брзо сушење на отворено ракавици отворено ракавици истиот став sitka

година Нови Мажите Лов Дебели Ракавици руно зима машки топ брзо сушење на отворено ракавици отворено ракавици истиот став

DEN 1404.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Низок профил и флексибилност, Планината WINDSTOPPER® Ракавица држи вашите прсти топло во средината на сезоната. На обвивка на Pittard е Oiltac Кожа и солиден најлон обезбеди солидна контрола, додека WINDSTOPPER® вметнете и lofted микро-проверете руно лагер одбегне есен е nip.

Детали

Големина:
S M, L XL
Материјал:
WindStopper
Број На Модел На:
RM1604-999
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
sitex
Свеж

Избор на клиенти