.

.

New
CC Накит Свадба Headband Hairbands Tiaras И Коронки Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Невестата Headwear Кристал DIY 0016

CC Накит Свадба Headband Hairbands Tiaras И Коронки Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Невестата Headwear Кристал DIY 0016

DEN 930.00
DEN 1328.64

Стока
Достапно.


започнете
крајот
e
CC Накит Свадба Headband Hairbands Tiaras И Коронки Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Невестата Hairwear Кристал DIY 0016
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Рачно Изработени Круна Headband Кристал Невеста, Свадба Додатоци
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Headband
Бренд Име:
CC&BYX
боја:
Бела
Hairbands:
свадба коса додатоци
Коса Додатоци:
Рачно изработени
Партијата На Косата Додаток:
круна headband
tiaras и коронки:
Hairwear
Коса, Накит:
Tiaras
свадба декорација:
косата орнаменти
свадба headband:
Коронки Tiaras
bijoux:
Свадба Коса Свадба
Косата Jewellry:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти