.

.

New
38mm во Дијаметар 6-7mm ААА Природна Бела Табла Ориз Бисер Earring Clipper

38mm во Дијаметар 6-7mm ААА Природна Бела Табла Ориз Бисер Earring Clipper

DEN 331.20

Стока
Достапно.

Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách . Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
Време на испорака :
1. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Со различни големини, форми, бои.Како на клиент детални барања. Брза испорака
8. Примерок прифатливо
6. Цена со добар квалитет
5.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
MOQ
1 Пар Пакување & Испорака
Пакет :
1.
Точка Име
Бисер Earring Студ Обетки
Earring Тип
Студ Earring
Место на Потекло
Кина
Бисер Големина
6-7mm
Бисер Боја Бела
Бисер Одделение
ААА
Бисер Форма
Raindrop
Бисер Тип
Природните Слатководни бисер
Earring Наоѓање На Тајландски Сребро. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .

Детали

Earring Тип:
Earring Јакни
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PAIBO
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Број На Модел На:
PE0253
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Точка Бр.:
PE0253
Назад Наоѓање:
Clip earring
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Слатководни Бисери дизајн
Свеж

Избор на клиенти