.

.

New
V за крвничко однесување на Мажите е Краток Ракав Маици 2017 Лето Памук, Обичните T-Shirt Фитнес Streetwear Хип Хоп Блузи Tees За Навивачите

V за крвничко однесување на Мажите е Краток Ракав Маици 2017 Лето Памук, Обичните T-Shirt Фитнес Streetwear Хип Хоп Блузи

DEN 374.40

Стока
Достапно.


Драги пријатели, ова е Азија Големина.
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате , ви благодариме!
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Карактер
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти