.

.

New
светло сива меур ракав цвеќиња венеција карневал кралицата бал принцеза средновековниот фустан Ренесансата Gown Victoria/Antoinette

светло сива меур ракав цвеќиња венеција карневал кралицата бал принцеза средновековниот фустан Ренесансата Gown Victoria/Antoinette

DEN 5184.00

Стока
Достапно.


1-3cm надоместок

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
organza
Бренд Име:
TAOPU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
средновековниот
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Период Носии
Свеж

Избор на клиенти