.

.

New
Бесплатен Превозот Коса Тример Машина(17-Заб)Берберот Главата за QG3320 QG3330 QG3340 QG3333 QG3343 QG3352 QG3360 QG3371 QG3380 QG3383

Бесплатен Превозот Коса Тример Машина(17-Заб)Берберот Главата за QG3320 QG3330 QG3340 QG3333 QG3343 QG3352 QG3360 QG3371 QG3380

DEN 760.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : - New - Име на Производ : Коса Тример Машина - Чистење на жилет пред да инсталирате - Бидете сигурни дека и вашите жилет модел првиот Одговара Модели : QG3320 QG3330 QG3340 QG3333 QG3343 QG3352 QG3360 QG3371 QG3380 QG3383 ве Молиме имајте во предвид : ве Молиме c hecked вашиот Жилет модел пред да го купите. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност задолжени од нивните земја
Гаранција И Наплата
1. Има 1 МЕСЕЦ гаранција. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 20 дена откако ќе поставите цел на нашата продавница. Ако сте во Шпанија, Јужна Америка, руската Федерација, и Средниот Исток, тоа ќе потрае повеќе од 30 дена, дури и повеќе. Ние стоиме зад нашите производи. Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Тоа обично трае околу 10-25 работа дена да се добие цел преку Хонгконг Пост, всушност, зависи за поштенски процес. Негативни повратни информации не реши ништо. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го добиете вашиот објект над 30 дена. Ние можеме да работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детали

Лична Нега Тип На Апаратот:
Електрични Shavers
Број На Модел На:
QG3320 QG3330 QG3340
Бренд Име:
RONSIT
Свеж

Избор на клиенти