.

.

New
Моден СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Покрие Случај за Leagoo Ајкула 1 6 инчи

Моден СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Покрие Случај за Leagoo Ајкула 1 6 инчи

DEN 388.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Leagoo Ајкула 1
Опис
-Специјализирани за Leagoo Ајкула 1.
- Боја : Lichee шема,Мазна шема,Браун.
- Материјал : СТП Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.
- Додаток Само,Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
* Ако изберете превозот метод [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод],тие нема да имаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
* Ако ви е потребна за следење на informtaion,pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail]и така натаму.

Детали

Материјал:
PU
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Leagoo
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Leagoo Ајкула 1
половината случај:
Црна Браун случај маска
Свеж

Избор на клиенти