.

.

New
3600g/пар топли огромна големина lifelike темно кафеава боја силикони лажни градите со ремени

3600g/пар топли огромна големина lifelike темно кафеава боја силикони лажни градите со ремени

DEN 8257.00
DEN 9383.52

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Објект за Обработка на Време : Претежно, Ние ќе го испрати предметот во рок од 2~7 работни дена откако вашата уплата е завршен . Спецификации : Должина : 20cm/ 7. Времето во транзит : Нормално, DHL,FEDEX,UPS-от време на испорака : 4~10 дена; ЕМС : 15~27 дена;Воздух Пост : 10~60 дена .Карактеристики : 1.(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење)
4.
ПРЕВОЗОТ
1. Силиконски гради со ремени,лесно да се носат, без градник е потребно. Безбедност на обновливи и лесно чистење на рака мие само.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот цена : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. ПЛАЌАЊЕ
Многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto,SOFORT Банкарство, ТТ и Western Union .
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5" Height : 12cm/ 4.7" пар Тежина : 3600g/ 7. На силиконски гради форма е направен во 100% медицински одделение силиконски и врвен квалитет. Оддалечена област : Сите трошоци не вклучувајќи оддалечена област дополнителни трошоци ; ако вашата адреса е оддалечена област една, купувачот мора да плати дополнителни трошоци пред превозот, или ние ќе ги испрати со други превозот методи како ЕМС или Пост Воздух Mail.

Детали

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Големина:
1 pair/ box
Количина:
1 пар
Сексуално Сугестивна:
No
Тежина:
3600 g
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
LTSATR-3600
боја:
Голи Тонот на Кожата & Тен тонот на Кожата
Големина:
About HH cup / 10XL / Size 16
Стил:
Силиконски гради со градник ремени
Обликот:
Триаголник форма
Продажбата на моделот:
Retail & Drop Превозот И Трговија На Големо&Фабрика За Директна Продажба
Употреба:
Жена Mastectomy Crossdresser Трансвестит Трансвестити Влечете Кралицата
Облека Нега:
Рачно миење Само
Свеж

Избор на клиенти