.

.

New
Gamepad Патување Носат Торбичка Случај Носи Торба За Sony Playstation Play Station PS 4 PS4 Контролер Џојстик Joypad Додатоци

Gamepad Патување Носат Торбичка Случај Носи Торба За Sony Playstation Play Station PS 4 PS4 Контролер Џојстик Joypad Додатоци

DEN 321.12

Стока
Достапно.

Gamepad Патување Носат Торбичка Случај Носи Торба За Sony Playstation Play Station PS 4 PS4 Контролер Џојстик Joypad Додатоци Детали : Достапни Бои : црна, сина, црвена, сребрена ве Молиме кажете ни бојата што сакате кога ќе го купите,или на друго место ќе го испрати по случаен Патување Носат Торбичка Случај Торба За Sony PS4 Playstation 4 Контролер Gamepad w/ врвка за околу Рака Компатибилни со PS4 контролер се Земе вашата игри контролер со вас! Можете да уживате во вашите игри кога и каде што ви се допаѓаат со овој носи торба Мека внатре и тешко надвор Преносни,лесни,тешки,трајни Сит се вклопуваат дизајн,Двојно Патент - Двојно Сила Доаѓаат со рака (18.5 cm) за удобен носејќи го Заштитите вашиот контролер од оштетување за време на транспортот или складирањето на Проектот дизајн го прави да изгледа како игра про-рака! Големина : прибл.7 x 5 инчи(L x W) Торба само, другиот уред не се вклучени. Пакет : 1x торба за носење

Детали

Бренд Име:
Renensin
SONY Модел:
PlayStation4
Со USB:
No
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
Носат Тешко Торба за Sony PS4 Контролер
is_customized:
yes
Торба за Sony ps4 контролер:
Yes
Protable airform тешко торбичка за ps4:
Yes
Gamepad патување случај:
Yes
Носејќи вреќа за Ps4 безжичен контролер:
Yes
Патување носат торбичка за Playstation Ps4:
Yes
Свеж

Избор на клиенти